gallery/logo

м. Київ, вул. Червоноткацька, буд. 63

info@petcom.com.ua

sales@petcom.com.ua

потурбуйся - запакуйся !

gallery/unnamed (9)

Одна з найбільш злободенних проблем сучасності: забруднення навколишнього середовища. Сьогодні з цим зіткнулися практично всі країни світу. Тому повсюдно відчувається гостра потреба в технологіях, що дозволяють поліпшити загальний стан екології.

Біопакети завойовують усе більшу кількість постійних покупців. Після того, як було доведено провину людини в порушенні функціонування екосистеми планети, стало модним піклуватися про навколишнє середовище. Мільйони людей щодня намагаються очистити міста і околиці від сміття і речовин, що не розкладаються. Поліетиленові пакети є одним з ворогів природи, вони можуть існувати сотнями років, при цьому не змінювати зовнішній вигляд і не втрачати цілісність. У погоні за екологічністю вчені довго намагалися знайти альтернативу ганчірковим і паперовим пакетам, але завдяки їхнім досягненням, сьогодні на ринку доступні для покупки біопакети.
 

Поліетиленові пакети з біодобавкою D2W

Біорозкладні пакети з крохмалю

Екопакети виготовлені з використанням оксо-біо добавки D2W, що дозволяє прискорити процес руйнування поліетиленового пакета до трьох років. Поліетиленова продукція, в якій використана добавка D2W, змінює молекулярну вагу пластика, і коли він досягне 10.000 Дальтон або менше, він перестає бути пластиком і може бути поглинений природними мікроорганізмами, при потраплянні в навколишнє середовище зникне за кілька років. Продуктами розпаду оксо-біорозкладаних пластиків є вода, вуглекислий газ і біомаса. Добавка D2W не містить «важких металів» або будь-яких інших шкідливих матеріалів.

Безпечні екопакети в Україні також можуть бути вироблені з крохмалю. Такий пакет є повністю екологічним, адже він у своєму складі не містить полімерів і потрапляючи в навколишнє середовище розщеплюється за лічені години або дні, в залежності від вологості та опадів. Єдиним помітним недоліком пакетів з крохмалю є те, що для зберігання та транспортування продукції з підвищеним рівнем вологи - вони не зовсім підходять. Але ящо Вам потрібно запакувати товар, який немає неіякого відношення до вологи і перепадів температур при зберігання - то пакет з крохмалю - саме те, що потрібно. 

біопакети

ширина (мм)

довжина (мм)

 щільність (мкм)

мінімальна

100

150

10

максимальна

6000

3500

250

розміри біопакетів

види сировини для екопакетів

gallery/изображение_viber_2020-05-04_20-27-47