gallery/logo

м. Київ, вул. Червоноткацька, буд. 63

info@petcom.com.ua

sales@petcom.com.ua

види упаковок

вакуумна упаковка

ширина (мм)

довжина (мм)

 щільність (мкм)

мінімальна

80

100

50

максимальна

600

800

120

Вакуумний пакет являє собою пакувальний чохол, виготовлений з багатошарового поліетилену (від 50 до 120 мкм).

 

Принцип "роботи" заснований на властивостях вакууму - безповітряного простору в якому залишається свіжий продукт. Знижуючи в закритому пакеті тиск спеціальним обладнанням, створюється середовище без кисню, в якому сповільнюються процеси окислення, зменшується теплопровідність і вологопоглинання, зникають умови для життя живих організмів і мікробів. що дозволяє довше зберігати продукти харчування свіжими та соковитими.

Захист 

Довговічність та надійність

Зручність при зберіганні та транспортуванні

Суперкомпактні

Високі бар'єрні властивості і герметична упаковка надійно захищають вміст пакету від пилу, сторонніх запахів, вогкості, шкідливих комах, Бактерій, Мікроорганізмів. Збільшення терміну зберігання продукту. Збереження вітамінів.

 Механічна міцність матеріалу обумовлена багатошаровістю поліетилену а надійність швів обумовлена якістю та шириною запайки

Cаме в таку упаковку можливо розфасувати продукт порційно і продукт, який вже готовий до вживання - а кінцевому спожувачу це дозволяє легко орієнтуватися у тому, що він купує, якої якості і в якій кількості.

Спресовані під впливом тиску вироби зменшуються в об'ємі в кілька разів, істотно заощаджуючи місце на полицях та при транспортуванні.

ДЛЯ ЧОГО ПІДІЙДЕ ВАКУУМНА УПАКОВКА?

ПЕРЕВАГИ ВАКУУМНОЇ УПАКОВКИ :

РОЗМІРИ ВАКУУМНОЇ УПАКОВКИ :

gallery/bolshie_vakuumnye_pakety_miele_vb1828_1

не турбуйся - упакуйся!